Jestem osobą opanowaną, cierpliwą i pozytywnie nastawioną do ludzi. Od zawsze interesowała mnie praca z dziećmi i wiedziałam, że mój przyszły zawód będzie z tym związany. Wybierając kierunek studiów, bez żadnych wątpliwości zdecydowałam, że będzie to pedagogika. Doświadczenie zdobyte w pracy z dziećmi nauczyło mnie, że zawód nauczyciela i opiekuna wymaga dużego wysiłku, ale dzięki temu, z dnia na dzień, obserwuje się postęp w rozwoju najmłodszych, co daje wiele satysfakcji i motywuje do realizacji dalszych działań. Poza rozszerzaniem wiedzy i umiejętności dzieci, zależy mi na tworzeniu życzliwej atmosfery i wywoływaniu u nich uśmiechu każdego dnia. W swojej pracy kieruję się empatią i sumiennością. Ukończyłam studia na kierunku Pedagogika opiekuńczo – wychowawcza oraz Logopedię, a obecnie studiuję pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną.