Ukończyłam studia pedagogiczne na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z językiem angielskim, co otworzyło mi furtkę do podjęcia pracy w zawodzie, który wykonuje już od 7 lat. Praca z dziećmi od zawsze przynosiła mi satysfakcję, a ich uśmiech jest nieocenionym i niekończącym się źródłem motywacji Punktem wyjścia w mojej pracy jest zbudowanie atmosfery zaufania i bezpieczeństwa. Stawiam spory nacisk na rozwój społeczny dzieci. Grupa przedszkolna to silne więzi, wspólne doświadczenia, przeżycia. Razem tworzymy rodzinę, dzięki której dziecko poznaje swoją wartość i potrafi budować zdrowe relacje międzyludzkie, uczy się zrozumienia i otwartości, a to cechy niezbędne w dzisiejszym świecie. Prywatnie pasjonuję się zdobywaniem górskich szczytów oraz odkrywaniem najdalszych zakątków naszej pięknej planety.