opłaty

Przedszkole

Żłobek

 

 

Przedszkole i żłobek czynne są cały rok oprócz 2 tygodniowej przerwy technicznej w okresie wakacyjnym, 2 maja i 24 grudnia.

 


zapisy do żłobka 

Nie prowadzimy zapisów na rok 2019/2020 – grupa w tym roku nie powstała. Nie wiemy jeszcze czy w przyszłym roku grupa żłobkowa powstanie – to zależy od tego ile dzieci z przedszkola odejdzie do zerówek przyszkolnych. Niemniej prowadzimy listę rezerwową. Zainteresowanych prosimy o maila z danymi jak poniżej.

(aktualizacja: 2019-09-03)

zapisy do przedszkola 

Mamy jeszcze miejsca dla dzieci z rocznika 2013 i 2014. (Dla dzieci zmieniających przedszkole proponujemy brak wpisowego oraz zniżkę na pobyt w okresie wypowiedzenia umowy w byłym przedszkolu)

(aktualizacja: 2019-09-03)

 

W Przedszkolu powitamy dzieci w wieku od 2,5 lat a w żłobku od 1 roku.

Zapisy do Przedszkola Marchewka prowadzone są cały rok w miarę wolnych miejsc

zapraszamy do oglądania przedszkola po godzinie 16:00 (po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty) od poniedziałku do czwartku.

Aby zapisać dziecko należy umówić się na spotkanie telefonicznie: 607-590-242 lub mailowo: wiszaceogrody@przedszkolemarchewka.pl

Wpis na listę rezerwową: prosimy o napisanie maila na powyższy adres podając następujące dane: Imię dziecka, data urodzenia, nr telefonu do rodzica, preferowana data przyjęcia.